Tugeva toote ja meeskonna kõrval on tootmisettevõtte edu võtmeks majandustarkvara, mis lahendab probleemid juba eos ja aitab ettevõttel reaalselt kasvada. Tootmistele loodud Monitor ERP-i ärijuhtimise tarkvara on valmistoode, millel on funktsioonid olemas kõige efektiivsemal moel n-ö karbitootena.

„Tegu on tootmisettevõtetele mõeldud valmistootega, millel on minimaalne lisaarenduse vajadus, sest põhipaketis on olemas kõik vajalik keskmisele tootmisettevõttele,“ tutvustab Monitor ERP-i ametliku esindaja Rocksofti OÜ konsultant Joosep Aru.

Rootsi tootmisspetsialistide arendatud Monitor ERP on olnud turul juba üle 40 aasta. Tarkvara arendusmeeskonna liikmed, müügimeeskond ja juurutusmeeskond on tootmistaustaga inimesed, kes mõistavad sektori vajadusi. Monitoril on rohkem kui 4000 klienti üle maailma, Eestis kasutab seda ligi 90 tööstusettevõtet masinaehitus-, metalli-, puidu-, mööbli-, plasti-, elektroonika- ja tekstiilitööstuses.

Monitor ERP annab selge ülevaate ettevõttes toimuvast, toodete omahindadest, kulude jagunemisest ja töökorraldusest ning toob esile protsesside kitsaskohad. Koostöös kasutajatega uuendatakse ja täiendatakse süsteemi pidevalt uute funktsioonide ja võimalustega. Vajaduse korral saab Monitor ERP-i hõlpsasti liita kolmanda poole tarkvaraga, näiteks PLM-i ja PIM-i tarkvaradega.

Monitor on saadaval 13 keeles, sealhulgas inglise, eesti ja vene keeles, kusjuures kasutajad võivad kasutada sama süsteemi eri keeltes. Tarkvara süda on tootmismoodul, mida toetavad lisamoodulid nagu tootekonfiguraator, tööriistahaldus, elektrooniline arvehaldus, masinaintegratsioon, Web Shop jne. Monitor katab kõik ettevõttes vajalikud protsessid nagu tootmine, ostmine, müük, ladu, tööaja raporteerimine ja raamatupidamine.

„Monitori juurutuse puhul teeme esmalt ettevõtte kui terviku ja selle protsesside põhjaliku eelanalüüsi, et tuua esile kõik kitsaskohad ja probleemid, mis on seni takistanud arenemist. Seejuures on ettevõttel alati mõistlikum kohandada oma protsessid vastavalt ERP-i põhiprotsessidele, mitte kohandada tarkvara, sest Monitor on mõeldud tootmisettevõtetele ja kõik vajalikud funktsioonid on tarkvaras juba olemas,“ lisab Aru.

Küsige julgelt Rocksoftilt ettevõtte protsesside digitaliseerituse taseme hindamist ja personaalset pakkumist teie digitaliseerituse taseme alusel. Meie ühine eesmärk on suurendada teie ettevõtte ressursside kasutusefektiivsust, tootlikkust ja kulusäästlikkust!

www.rocksoft.ee