Sisuturunduse ajakirjad “KÕIK”

Sihtmärgistatud sisuturunduse ajakirjad

Lood otse ettevõtjatelt

Meie pakutavad sisuturunduse lood annavad firmadele võimaluse sõnastada situatsioone ja neile pakutavaid lahendusi; kirjeldada uusi tooteid ja teenuseid ning nende eeliseid, kajastatavad faktid ja argumendid aga loovad usaldusväärsust.

Meie ajakirjades on põnevad lood otse omaala spetsialistidelt ja neid aitb koostada professionaalne ajakirjanik, kes soovi korral teeb Teiega intervjuu kohtumise, telefoni või e-maili teel.

Igal teemal kaasame artiklis valitud teemast rääkima vaid ühe ettevõtte!

Sihtmärgistatud

Ärilt ärile otseturundus ehk B2B turundus läbi KÕIK ajakirjade on väga uuendusmeelne lähenemine B2B-ettevõtete sektoris, kus “lood otse ettevõtjatelt” jõuavad täpselt sihitatud huvigrupini ehk õigete ettevõteteni.

Turundusagentuuri sisuturunduse ajakirjad levivad läbi markeeritud otsepostituse ja iga postitatud ajakiri on alati personaalne ning adresseeritud nimeliselt ettevõtte või KÜ juhile.

Eramajade omanikele suunatud projektides jõuab ajakiri otsepostitusena, piirkondliku andmebaasi alusel, eraisikust otsustaja lauale.

Kvaliteetsed

Ajakirjad ilmuvad alati kvaliteetsel läikivate kaantega kriitpaberil. Kriitpaberit kasutatakse peamiselt illustratsioonide ja luksusväljaannete trükkimiseks. Ajakirja kvaliteet annab lõpptulemusele suure lisandväärtuse. Hea esmamulje tõstab ajakirja loetavust. Ja mis põhiline, see ei ilmu odavtrükisena mõne väljaande lisana või vahel, vaid täiesti iseseisva kvaliteetajakirjana!

  • Kõik ajakirjad on digitaalselt leitavad Rahvusraamatukogu e-portaalist Digar
  • Uuest tasuta uudisteportaalist buller.ee
  • Avaldame väljaannetes ilmunud artiklid ka oma kodulehel. Seeläbi aitame nii artikli teemal kui ka sellest rääkival ettevõttel Google otsingutulemustes paremini esile tulla.

Vanemaid väljaandeid PDF formaadis leiad siit:

Arhiiv

Eramajade rekonstrueerimisest

Koostöös Kredex-iga (rekonstueerimistoetus) on väljaanne suunatud väikeelamute omanikele ning annab ülevaate kõigest, mis puudutab eramajade rekonstrueerimist.

Väljaande formaat:

A4

Teemad:

finantseerimine, projekteerimine, fassaadid, uued ja säästlikud küttelahendused, ventilatsioon, katused, sisustus, haljastus ja palju muud. 

Tiraaž:

~4 600 (Pärnu), ~6 400 (Tartu), ~10 700 (Tallinn) 

Levi:

andmebaasi alusel otsepostitusena kõikide linna ametlikes halduspiirides olevate eramajade postkastidesse.

Ilmumise aeg:

mai (Pärnu), mai (Tartu), mai (Tallinn).

Kortermajade rekonstrueerimisest

Väljaanne annab põhjaliku ülevaate, mida pidada silmas kortermajade rekonstrueerimisel-  alustades tegevuste planeerimisest ja finantseerimisest, kuni  rekonstrueerimistöödeni.

Väljaande formaat:

A4

Teemad:

finantseerimine, projekteerimine,fassaadid, küttesüsteemid, ventilatsioon, trepikojad, taastuvenergia, katused, haljastus ja palju muud. 

Tiraaž:

~11 000 eksemplari 

Levi:

EMTAK-i alusel kõikidele Tallinna, Tartu ja Pärnu korteriühistu juhatuse posti aadressidele. 

Ilmumise aeg:

aprill ja oktoober

Tööstustehnikast

Väljaanne annab lugejale põhjaliku ülevaate, mida pidada silmas tööstustehnika valikul, millised kasulikke masinaid on turul, kuidas neid hooldada ja milleks neid kasutatakse ning kuidas finantseerida tööstustehnika soetamist ja projekte. 

Väljaande formaat:

A4

Teemad:

finantseerimine ja toetused, innovaatilisus ja tööstustehnika viimased trendid, taastuvenergia kasutus, kasutatavad programmid ja tarkvarad, toormaterjalid, töötlemist jan tootmist abistav tehnika,, rent, hooldus ja varuosad, määrdeained, tööriistad, tööstuskeemia, pneumaatika ja hüdraulika, laotehnika, logistika, tööohutus- ja isikukaitsevahendid

Tiraaž:

~8 000 eksemplari 

Levi:

EMTAK-i alusel kõikidele töötleva tööstuse sektori ettevõtetele personaalselt juhatuse liikme nimele. 

Ilmumise aeg:

detsember

Põllu- ja metsatehnikast

Väljaanne annab lugejale põhjaliku ülevaate, mida pidada silmas tööstustehnika valikul, millised kasulikke masinaid on turul, kuidas neid hooldada ja milleks neid kasutatakse ning kuidas finantseerida tööstustehnika soetamist ja projekte. 

Väljaande formaat:

A4

Teemad:

finantseerimine ja toetused; põllu- ja metsatehnika viimased trendid; viljakäitlus- ja karjakasvatustehnika viimased trendid; rent, hooldus ja varuosad; masinapargi hoiustamine; taastuvenergia kasutamine; teenused põllumehele; teenused metsamehele ja palju muud.

Tiraaž:

~8 500 eksemplari 

Levi:

EMTAK-i alusel kõikidele põllu-ja metsandussektori ettevõtete posti aadressidele. 

Ilmumise aeg:

täpsustub

Eesti ettevõttjale

Väljaanne on suunatud kõikidele Eestis tegutsevatele ettevõtetele (al 6 töötajast ja käive al 50 000€).

Väljaande formaat:

A4

Teemad:

tarkvara  ettevõtjatele: raamatupidamine, müük ja  arveldamine, pilveteenused, infohaldus  ja kaitsmine; ettevõtte kaubamärgi kaitsmine; aasta maksumuudatused, tooted ettevõtjale: kaasaegsed sidevahendid, kontoritarbed, arvutitehnika, hooldus/haldus, sideteenused, logistika, autopargi haldus-täisteenusliising, firmaürituste korraldamine, tööjõurent, õigusabi, personali koolitused: ettevõtte juhi koolitused, müügiosakonna koolitused, töötervishoiu koolitused, koostööpartnerite monitoorimine ja krediidiotsuste langetamine;  ettevõttte oskuslik tturundamine: meediaplaneerimine ja turundusplaani väljatöötamine, kuidas valida sobivad reklaamikanalid; kuidas muuta turunduse tulemusi, personalijuhtimine

Tiraaž:

~10 000 eksemplari 

Levi:

EMTAK-i alusel kõikidele Eesti ettevõtetele personaalselt juhatuse liikme nimele. 

Ilmumise aeg:

täpsustub