hange.ee

Iseteeninduskeskkonnas hange.ee saavad inimesed otsida soovitud ehitustööde jaoks tegijat ehk korraldada hanke, kus on võimalik osaleda kõigil Eestis tegutsevatel ehitusettevõtetel. Aina enam otsivad endale ehitustööde tegijaid hange.ee keskkonna kaudu ka korteriühistud.

„Hange.ee on suunatud kõikidele inimestele, sh korteriühistutele ja omavalitsustele, kes on otsustanud ehitada ja otsivad ehitusfirmat,“ tutvustab hange.ee müügijuht Egne Teearu. „Veebikeskkonnas korraldatakse aastas üle 5000 ehitushanke ja tehakse mitukümmend tuhat pakkumist. Korteriühistud on praeguseks korraldanud üle 2000 hanke ja see arv aina kasvab. Seega oleme kindlad, et kasutajad on keskkonnaga rahul ja see täidab oma eesmärki – viib kokku ehitustöö tellija sobiva töötegijaga.“

Hinnangutega ettevõtted vaid mõne minuti kaugusel

Omal käel ehitusfirma otsimine nõuab aega ja võib võtta päevi aktiivset tegevust. Hanke lisamine võtab aega kõigest mõne minuti ja tööpakkumine jõuab tuhandete ettevõteteni. Kuna kõik pakkumised laekuvad ühte kohta, saab töö tellija neist väga hea ülevaate. Sealsamas on kiirelt kättesaadavad ka pakkujate majandusnäitajad ja eelmiste klientide hinnangud tehtud töödele, mida ei näe kusagilt mujalt. Kui ehitusfirma soovib töö kohta lisainfot, on hanke korraldaja vastused ja täpsustused näha ka teistele huvilistele ehk pole vaja edastada sama infot kõikidele pakkujatele eraldi.

Kuna pakkumised konkreetsele tööle ja muu suhtlus asuvad ühes kohas, on ühistul lihtne neid oma liikmetele esitleda. „Korteriühistutele on kindlasti oluline, et ehitusfirma valitakse objektiivselt ja läbipaistvalt. Kõik ühistu liikmed saavad alati veenduda, et mainitud töö on avalikult kättesaadav kõigile ehitusfirmadele, mitte ainult kitsale grupile. Endastmõistetav on asjaolu, et mida rohkematele ehitusfirmadele on töö kättesaadav, seda rohkem on võimalik saada tööle pakkumisi,“ lisab Teearu.

Igale tööle leidub tegija

Tellija ei pea muretsema, kas tema töö on liiga väike või suur. Pakkumise teeb ehitaja, kellele see töö on sobilik ja atraktiivne, ning hange.ee keskkonnas jagub ehitusettevõtteid igale tööle. „Suur väärtus on see, et hanke korraldajal on alati võimalik tutvuda pakkumise teinud ettevõtte majandusnäitajatega alates maksuvõlgadest, asutamise aastast ja töötajate arvust kuni käibenäitaja ja majandustegevuse registri registreeringuteni otse keskkonnas,“ räägib müügijuht. „Samuti on oluline, et hange.ee keskkonnas saab jätta ettevõttele tagasisidet ehk hinnata tehtud tööd ja kõik hinnangud on järgmiste hangete korraldajatele näha, kui ehitusfirma teeb neile pakkumise. Enamik neist hinnangutest on positiivsed, mis näitab, et keskkonnas liiguvad ettevõtted, kes teevad kvaliteetset tööd.“

Hange.ee keskkonnas teeb lõpliku valiku hanke korraldaja. Kui ükski laekunud pakkumistest töö tellijale ei sobi, pole loomulikult kohustust ka hankele võitjat valida.

Hange.ee on lihtsaim viis hea ehitaja leidmiseks!