Täpne ja võimas Kimla laserlõikuspink on konkurentidest kuni 50% kiirema tööajaga:

  • Väiksed hoolduskulud
  • Efektiivne – kuni 13 ava sekundis
  • Kokkupõrke vältimise (Collision) ja metallilehele detailide paigalduse (Nesting) tarkvara standardvarustuses
  • Kiire positsioneerimine kiirendusega kuni 6G
  • Pika hooldusvälbaga – pole kasutatud kuulkruvisid, vaid magnetjuhikuid (nagu Jaapani kiirrongidel)
  • Eestis oma hooldusmeeskond – pakume seadmetele koolitust, varuosi, remonti ja tehasegarantiid

Maailma juhtivaid tööstusmasinate tootjaid Kimla integreeris esimese ettevõttena lehtmetalli laserlõikuspinkidesse trükisüsteemi, et märgistada detailid ära juba enne lõikamisprotsessi. Fenomenaalne on ka Kimla laserpinkide täpsussagedus 20 kHz, võrreldes konkurentide tavapärase 2 kHz-ga, mis tähendab, et tööpingi positsioneerimise kontroll on 20 000 korda sekundis.

„Kimla masinad pakuvad kõiki tehnoloogilisi võimalusi ja neid arendatakse pidevalt edasi. Suur eelis on seejuures soodne hind, mis on masinate kvaliteedi ja suure jõudluse juures konkurentidest märksa madalam,“ tutvustab Kimla seadmete edasimüüja Venteni OÜ müügiinsener Aleksandr Vihhorev. „Soodsa hinna põhjuseid on kindlasti see, et Kimla valmistab pingi oma tehases otsast lõpuni ise, alates detailidest ja varuosadest kuni elektroonika ja tarkvarani. Seetõttu ei ole tehas kannatanud ka tarneraskuste all ning suudab pakkuda laitmatut hooldus- ja garantiiteenust.“

„Kimlal on palju eeliseid: kiirem positsioneerimine kiirendusega kuni 6G ja kiirusega kuni 230 m/min ning kompaktne disain, tänu millele mahuvad seadmed ära ka väga kitsastes oludes. Standardvarustuses on Collisioni tarkvara ja Nestingu programm, millega paigaldatakse detailid metallilehele. Tarkvara on välja töötatud spetsiaalselt laserlõikuspinkidele ja lahenduses kasutatav dünaamiline vektorite analüüs aitab saavutada suure kiirenduse ja kiiruse nii, et pingi täpsus on alati ideaalne ja lõigatavate detailide kvaliteet ei saa kahjustada,“ selgitab Vihhorev. Laserpingi täpsus on 0,03 mm ja korduvus 0,001 mm.

Ta lisab, et iga tööpink ehitatakse individuaalselt kliendi soovide järgi ning kõik valminud projektid salvestatakse eraldi serveris koos varustuse ja joonistega. Monoliitse konstruktsiooniga pingi igapäevakulud on muudetud võimalikult väikseks ja pinki uuendada on lihtne: Venteni esindaja värskendab tarkvara ja vahetab vajaduse korral ära mõne bloki.

1995. aastal asutatud Poola ettevõttest Kimla on saanud nüüdseks maailma tuntumaid valdkonna liidreid. Nende seadmed muudavad ettevõtete töö märkimisväärselt tõhusamaks, näiteks laserlõikusmasinasse integreeritud trükisüsteem märgistab detailid enne lõikamist, et säästa töötajaid hilisemast käsitsi märgistamisest, ning lisaks saab kõik detailid hiljem nii hõlpsasti tuvastada.

Meie eesmärk on aidata oma klientidel suurendada tootlikkust ja seeläbi nende konkurentsivõimet turul. Seda lihtsal põhjusel – kui läheb hästi meie klientidel, läheb hästi ka meil!

Venten OÜ

Aleksandr Vihhorev

tel 5684 5557

aleksandr.vihhorev@venten.ee

www.venten.ee

https://machinery.venten.ee/kimla