BBT OÜ meeskonnal, kes müüb metalli-, puidu- ja ehitustööstusele viimistlustehnoloogiate ning
niisutus-, ventilatsiooni- ja aspiratsiooniseadmeid, on suur kogemuste pagas.
Praegused kaasomanikud

Aivar Käo ja Raavo Kangur on tegutsenud koos veidi üle kahe aasta. Eesti turule keskendunud firma omanike sõnul
pole nende müüdavate kvaliteetsete viimistlusseadmeteta puit mädanemise ja raud roostetamise eest kaitstud.

BBT ajalugu on põnev. Aivar Käol on viimistlustehnoloogiate valdkonnas kogemusi 27 aastat. 2001. aastal asutas ta samal alal tegutseva ettevõtte Riverbank, mis kasvas jõudsalt. 2008. aastal müüs ta firma Soome ettevõttele, kuid nüüd on firma ringiga tagasi algses omanduses. Sellele aitas kaasa pikaaegse ehitussektori kogemusega Raavo Kangur, kellel on värvimistehnika valdkonnas ligi 7-aastane kogemus ja kes tõi kokkuleppel soomlastega viimistlustehnika valdkonna üle firmasse BBT. Kolmanda poolena kaasati Hansa Grupp OÜ, mille omanik otsis investeerimisvõimalusi uutesse tegevusaladesse.

„See oli üks huvitav juhuste rada, kuid praegused kliendid hindavad kõrgelt meie kogemusi ning meie eesmärk ei ole ainult seadmeid müüa, vaid pakkuda ka hästitoimivaid lahendusi ja igakülgset tuge. Usaldusväärsust ja vastutustunnet näitab ka meie üsna suur omakapital ja kuulumine tugevasse Hansa Grupi kontserni,“ nendib Kangur.

Head kriisi ei saa raisku lasta

Nende sõnadega võtavad Kangur ja Käo kokku oma ettevõtte algusaastad, sest uus tulemine sattus koroonakriisi ajale. „Eks korraks ehmatas ära küll, kuna teadmatust oli palju, aga me ei lasknud end heidutada. Saime aega end turul rahulikult tutvustada, BBT tõusis kiiresti oma valdkonna tipptegijate hulka. Tänu professionaalsele tegutsemisele oleme võitnud palju toetusmeetmetega hankeid ja ka otsetellimusi,“ räägib Kangur.

Käo lisab, et BBT eeliseid on kiire reageerimine ja professionaalne meeskond. „Asjatundlikkus, operatiivsus, vajaliku suurusega laoseis, toodete ja töötundide mõistlik hind, paindlik lähenemine ja head kaubamärgid – need ongi meie „vaalad“, tänu millele oleme kiirelt kasvanud. Kasvu juures on väga oluline osa olnud tugimeeskonnal, kellesse oleme kriisi ajal investeerinud ja panustanud. Peame oluliseks head suhtlust nii meeskonnas kui ka klientide ja tarnijatega. Usume, et selles peitub edu võti.“

„Meile on tähtis, et teeme kõik seadmed, mida müüme, endale selgeks ja oskame neid kasutada. Me ei ole pelgalt kataloogimüüjad. Oma tehnikat peab tundma, see on fakt. Pakume näiteks klientidele võimalust kasutada enne ostu sooritamist demoseadmeid, et klient saaks veenduda toote sobivuses,“ räägib Kangur.

Kliendi töö ei tohi kunagi seisma jääda

„Meie juurde tulles ei pea klient olema enne kodutööd teinud. Ta saab meilt kogu informatsiooni alates seadmete valikust ja kasutuskoolitusest kuni hooldusnõuanneteni. Meiega koostöös tunneb klient end kindlalt,“ räägib Kangur. „Koostame klientidele regulaarsed hooldusgraafikud, teeme hooldusi nii tavatööajal kui ka väljaspool tööaega, sh nädalavahetusel. Igapäevatöös tuleb ette väiksemaid ja suuremaid rikkeid, millele BBT hooldustiim reageerib kohe. Töid teeme oma spetsiaalses hooldusruumis, aga ka kliendi tootmises. Võimaluse korral pakume kliendile asendusseadme. Tänu meie kiirele tegutsemisele ja asjatundlikkusele on ka paljud teiste brändide kasutajad soovinud BBT hooldusteenuseid kasutada.“

Lisaks viimistlusseadmete müügile ja paigaldusele ollakse valmis kaasa mõtlema tehaste üldisele moderniseerimisele ja eri automaatlahenduste kasutuselevõtmisele.

BBT pakub tooteid ja teenuseid, mis aitavad kliendil tööstusliku viimistluse ja ventilatsiooni valdkonnas efektiivselt ja tõrgeteta igapäevatööd teha. Ettevõte on tarninud haaveldus-, vedel- ja pulbervärviliine paljudele Eesti tööstuse lipulaevadele. Peamised kaubamärgid, mida esindatakse, on Kigo, Graco, Nordson ja GTV, lisaks Airblast, DeFelsko ja KAMA.

Huvi korral võtke julgelt ühendust ja paneme teie ettevõtte efektiivsemalt tööle!

BBT OÜ

Allika tee 14

Peetri, Harjumaa

tel 522 1912

info@bbt.ee

www.bbt.ee

„Koostöö juures BBT-ga hindame enim kiiret reageeringut, pakutavat kvaliteeti ja abivalmidust.“

Sander Lõhmus

Pomemet OÜ

„Asjatundlikud suurseadmete paigaldajad, keda võib usaldada. Pakuvad oma teenusega rohkem kui klient oskab oodata!“

Heimo Tammiste

Ensto Building Systems OÜ

„2021. aasta talvel seisime silmitsi tootmise kasvuga ja kitsaskohaks osutusid meie värvimisprotsessid. Otsustasime uuendada oma värvimistehnoloogiaid ja uue projekti käivitamisel toetusime professionaalsete ettevõtete arvamustele. Selle projekti tarnijaks valisime BBT. Suhtlesime pidevalt ettevõtte esindajatega ja olime kursis projekti iga etapiga, kusjuures vaatamata probleemidele tarnete ja koroonaviirusega jõudsid seadmed õigel ajal kohale. Kõik kõrvalekalded, mis paigaldamisel tekkisid, lahendati professionaalselt. Nüüd juurutame BBT toel tootmisse uusi tehnoloogiaid ja oleme kindlad, et meie koostöö kestab veel pikalt.“

Andrey Ponomarev

Fortaco Estonia OÜ

„Koostöö BBT-ga jättis väga meeldiva ja professionaalse mulje. Sõbraliku ja nüüdisaegse mõtlemisviisiga kollektiiviga on asjaajamine lihtne ja meeldiv – on väga oluline, et tellija soovidest saadakse õigesti aru ja mõeldakse kaasa. Isiklikult soovin tänada Raavot, kes on alati valmis vastama küsimustele ja leidma probleemidele kiire lahenduse.”

Viljar Varatu

Voller Sisustus OÜ