STORIT-i kaubamärgi all tegutsev Laomaailm pakub peale laosisustuse ja tööstusmööbli projektlahenduste ka Crowni tõstukeid, mida tuntakse laotõstukite lipulaevana.

Miks tasub soetada endale tõstukite lipulaev?

Sellele küsimusele oskavad kõige paremini vastata ettevõtted, kus arvestatakse kulusid väga täpselt. Kui arvutada rahasse ümber iga seisak ja sellest tulenevad probleemid, mille on tinginud laotõstukid, selgub juba kolme-nelja aasta jooksul, et Crown pole mitte üks kallimaid, vaid hoopis odavaim masin, sest seisakutest tingitud kulusid lisandub vähem kui hinnalt odavamate masinatega. Seepärast on jätkuv suund, et kes on korra Crown tõstuki soetanud, see enam naljalt marki ei vaheta. Peale selle katab Laomaailma tõstukite hooldusmeeskond kogu Eesti.

Crown – IFOY 2020 aasta parima tõstuki tunnustuse pälvinud liitiumakuga mudel

Eesti ja üldse Baltikumi esimese moodsaima lükandmastiga Crowni tõstuki on soetanud endale rõivakaubanduse ettevõte Friends Textile OÜ, mille tuntud Friendsi kaubamärgiga pesu ja sokid on eestimaalaste ja paljude välisriikide tarbijate eelistatuim valik.

Friends Textile OÜ juhatuse liige Alo Kivistik: „Meie ettevõtte fookuses on olnud algusest peale keskkonnahoid ja jätkusuutlik majandamine. Eelmise Crowni tõstuki soetasime 17 aastat tagasi ja see oli vaieldamatult parim valik. Aga miks just liitiumaku? Kui happeaku kasutamisel eraldub üle 40% energiast soojusena, siis liitiumaku puhul on see näitaja 5–10%. Seega esiteks majanduslik efekt: väiksem energiakulu tähendab tõstuki lühemat tasuvusaega. Ja kuna tõstukit saab laadida kasvõi lõunapausi ajal ja väga kiiresti, pole enam seisakute ohtu, mis happeakuga tõstuki puhul on tingitud lihtsalt asjaolust, et tõstuk laeb. Teine põhjus on aga meie püüd luua oma töötajatele võimalikult nüüdisaegne ja mugav töökeskkond. Kui happeakusid tuleb laadida hästiventileeritud ruumis või eraldi laadimisruumides, mis on ettevõttele samuti lisakulu, siis liitiumakuga tõsteseade hoiab looduskeskkonda ning pakub töötajatele mugavaimat ja ohutuimat töökeskkonda.“

Uued liitiumakuga tõstukid vahetavad välja gaasi- ja diiseltõstukid

Liitiumtehnoloogial põhinevad elektrikahvelkärud ja -laotõstukid, mida STORIT (Laomaailm) on müünud üksnes viimase aasta jooksul üle saja masina, on juba mõnda aega turul laineid löönud. Suured ehk vastukaalutõstukid on üsna uued ja üllatusena ka hinnalt väga soodsad. Tundub uskumatu, et saame pakkuda peaaegu diiseltõstuki hinnaga liitiumakuga tõstukit, millel on tegelikult kütus juba kaasas. Lisanduvad nagunii kõik eelised, mis olid akutõstukitel diiseltõstukite ees, ja NB! – kaovad puudused, mis olid happeakuga tõstukil diiseltõstukiga võrreldes. Seda lisaks 80% väiksematele kasutuskuludele.

Miks soetada laolahendus just STORIT-ilt?

Tänapäevane laolahendus on sümbioos dünaamikast ehk laotehnoloogiast ja staatikast ehk eritüüpsetest riiulitest. Töö kiiruse ja ruumi kasumlikkuse eesmärgil on parim lahendus tihti kombinatsioon, kus on kaubaaluste riiul, mahukauba ehk longspan-riiul, lahtise kauba kiireks korjeks peenkaubariiulid või korjetasapinnad, ning mõne kauba ladustuseks on sobivaim hoopis konsoolriiul.

Üha enam võetakse kasutusele ka moodulvahepõrand, mis võimaldab kasutada igat kuupmeetrit tulusalt. Kuna tegeleme ühtlasi komplekteerimis- ja laotõstukite, kaubaliftide, kaubakärude ja konteineritega vms dünaamiliste lahendustega, samuti komplekssete töökohtadega, pakume kompetentsi kogu ulatuses.

Kliente üllatab vahepõrandate kasutusvõimaluste rohkus

Tegelikult jätkub avastamisrõõmu meile endalegi, kui suudame tekitada esmapilgul pilgeni täis lattu või tootmisruumi juurde väga palju kasulikku pinda, näiteks laadimisuste või vahekoridoride kohale või kasutades ära vaba ruumi fermide vahel. Eriti atraktiivseks teeb STORIT-i (Laomaailma) pakutava vahepõranda asjaolu, et seda saab paigaldada ka ruumides, kus samal ajal töötatakse. Moodulvahepõrandat, mis on kandevõime poolest samaväärne betoonvahelaega, on lihtne kokku-lahti monteerida nagu Lego. Seda saab samm-sammult laiendada, ümber paigutada, rendipinnalt vajaduse korral uude kohta kaasa viia. Ja muidugi on see soodne – ruutmeetri hind jääb vahemikku 100–250 eurot. 10 aasta vaates on ruutmeetri keskmine hind seega 1,5–2 eurot.

Tule tutvu võimalustega Laomaailmas kohapeal – usume, et suudame üllatada!

… suudame väga palju kasulikku pinda juurde tekitada, näiteks laadimisuste või vahekoridoride kohale või kasutades ära vaba ruumi fermide vahel.

… seda saab paigaldada ka ruumides, kus samal ajal töötatakse.

http://www.storitgroup.com