Tartu ettevõte I&T Metall OÜ valmistab CNC-töötlemiskeskustel suure täpsusega detaile eri valdkondades tegutsevatele partneritele. Kuigi viimastel aastatel on ettevõte keskendunud eelkõige alumiiniumi ja roostevaba terase töötlemisele, töödeldakse ka enamikku mehaaniliselt töödeldavaid materjale alates tavaterasest kuni värviliste metallide ja komposiitmaterjalideni.

Töötlemiseks on I&T Metallil olemas ülitäpsed 4- ja 5-teljelised CNC-pingid ning muud seadmed, mida läheb eri tööetappides tarvis. Kogu tootmine käib klientide tellimuste järgi, valmistatakse nii prototüüpe väiksemates ja suuremates seeriates kui ka üksikdetaile ja keerukamaid komplekte. Koostöös partneritega pakutakse tellijatele ka enamikku lõiketöötluse, termika ja pinnakatte protsessidest. Vajaduse korral abistab ettevõte kliente tootearendusprotsessi käigus optimaalse töötlemistehnoloogia valikul.

Põhiosa I&T Metalli toodangust kasutavad masinatööstuse, automaatikaseadmete, meditsiinitehnika ja aparaadiehituse ettevõtted, aga ka hüdraulika-, lennundus- ja laevatehnikatootjad ning naftatööstus- ja kaitsetööstusettevõtted. 1994. aastal loodud I&T Metallil on ka ISO 9001 sertifikaat, mis kinnitab, et ettevõtte kvaliteedijuhtimissüsteem vastab kehtestatud standarditele. Järgmise aasta esimeses kvartalis valmib ettevõtte tootmishoone juurdeehitus, suureneb tootmispind ning paranevad töö- ja olmetingimused.

Võtmekliendid hindavad kõrgelt I&T Metalli kvaliteeti ja tarnekindlust!

www.itmetall.ee