Terrassi ja rõdude klaasimine on väga praktiline moodus tekitada kodule juurde tuule ja sademete eest kaitstud lisapinda. Klaasitud ruum hoiab soojemana ka ülejäänud maja ning kaitseb tolmu ja müra eest.

http://www.unipro.ee

Rõdude klaasimise populaarsuse tingib ühelt poolt meie kliima, mille tõttu ei saa sageli ka suveõhtutel õues soojemate riieteta viibida, rääkimata sademetest, tormituultest ja allergilisest õietolmust. Teisalt loob klaasitud ruum mõnusa valgusküllase toa, avardab seda visuaalselt ja annab juurde praktilist pinda, kust ei pea ka talveks õuemööblit ära viima.

On kaunis, kui läbipaistvad konstruktsioonid näevad kenad välja nii väljast kui ka seest ning on loodud ühtses stiilis terviklahendusena. UniPro, kes on spetsialiseerunud rõdudele, lodžadele ja terrassidele moodsate klaaspiirete ja -seinte ehitamisel insenerilahendustele, pakub võtmevalmis teenust. See tähendab, et UniPro kujul saate partneri, kes projekteerib ja kujundab ühtses kompositsioonis terviklahenduse ning monteerib, paigaldab ja viimistleb materjalid.

UniPro ühendab alumiiniumist klaaspiirded raamita klaasidega, mille tulemusel valmib läbipaistev ja näiliselt õhkkerge konstruktsioon ning suurepärase väljavaate ja valgusega rõdu. Turvalisuse tagamiseks kasutatakse karastatud tripleksklaasi, mida on peaaegu võimatu lõhkuda, ja isegi kui see peaks õnnestuma, on tekkinud killud ümmarguste ohutute servadega.

Klaasimine muudab rõdu või terrassi praktiliseks ruumiks, kuhu võib luua puhkekoha, panipaiga asjade hoidmiseks või grillinurga. Värvitud alumiiniumprofiil ja erinevad klaasitüübid võimaldavad luua igati õdusa ja isikupärase ruumi.

Uudne tehnorotangist viimistlus kestab aastakümneid

UniPro kasutab rõdude viimistlemisel uudse lahendusena tehno- ehk polürotangi, millesse on põimitud kindlat värvi sünteetilised vardad või õhukesed ribad. See materjal ei pleegi päikese käes, ei karda vett ega mustust, talub hästi kuuma ja külma ning iga rõdu, mis on sellega viimistletud, näeb kaua välja nagu uus. Polürotangist viimistluse ja piirete kasutusiga ulatub koguni poole sajandini ning spetsiaalne värvimistehnoloogia muudab materjali UV-kindlaks ja lihtsalt pestavaks. Katete valmistamisel kasutatud materjalide kvaliteeti kinnitavad ka vastavad sertifikaadid.

UniPro spetsialistid pakuvad mitmeid tehnorotangist viimistluslahendusi, alustades kõige lihtsamast tasanduskihist kuni peidetud kinnitustega profiilsüsteemideni. Kortermaja, mille rõdud on kõik ühest materjalist ja ühte värvi, näeb välja korrektne ja kaunis ning sellises majas on ka kinnisvara väärtus kindlasti suurem kui eri materjalidest ja erivärviliste rõdupiiretega kortermajas.

UniPro spetsialistid on valmis tegema kõik projekteerimistööd, alates disaini ettevalmistusest kuni seinte ja varikatuse kokkupaneku ning konstruktsioonide paigalduseni. Lisaks pakutakse nii garantiijärgset kui ka jooksvat tehnilist teenindust. Meeskonnal on klaasitud rõdude ja terrasside valdkonnas ligi 20-aastane kogemus.

Kui olete mõelnud rõdu või terrassi klaasida, kuid teil on tekkinud sel puhul küsimusi, võtke meiega julgelt ühendust (info@unipro.ee, tel 5322 2444) või täitke päringuvorm kodulehel www.unipro.ee.