Rennikaitse vabastab tülikast vihmaveesüsteemi puhastamisest ja pikendab hoone eluiga

Vihmaveerennide puhul on tõsisemaid ohte sinna kogunevad okkad ja puulehed, mis pärsivad vee äravoolu ja võivad tõsisema ummistusega renni sootuks lõhkuda. Lahenduseks on rennikaitse, mis katab kogu renni pealtpoolt täies ulatuses ega lase prügil sinna koguneda. Samuti säästab see renni külmemal ajal, mil jää ja lumi võivad tõelist pahandust teha.

„Rennikaitse on nutikas lahendus, mis laseb vihmaveerenni voolata ainult veel ning hoiab eemale lehed, okkad ja muu prahi. Teame ju kõik, et ükskõik kui kaugel puud majast on, leiame alati vihmaveesüsteemist sinna tuule abil kogunenud kõdunenud lehti. Samuti aitab rennikaitse talviti lumel ja jääl üle renni serva libiseda,“ kirjeldab pealtnäha lihtsat, ent geniaalset lahendust Rennikaitse OÜ partner Kalvar Kase. Ta lisab, et süsteemi saab sõltumata katusekaldest ja materjalist paigaldada igale katusele ja peaaegu igale rennile.

Kuna vee märgumise jõud on piisavalt tugev, ei pritsi vesi üle kaitse, vaid leiab tee renni. Rennikaitse säästab maja, hoides eemale niiskuse ja puidumädanikud, mis saavad väga tihti alguse just ummistunud vihmaveesüsteemist. Lisaks säästab majaomanik end tülikast, aeganõudvast ja sageli isegi ohtlikust puhastustööst. Rahalist kokkuhoidu tunnetab see, kes on seni rennide puhastuse tellinud ja selle töö eest igal aastal puhastusfirmale maksnud.

Nagu öeldud, saab rennikaitset paigaldada kõigile katustele. „Sageli küsitakse meilt, kas rennikaitset saab paigaldada ainult uutele rennidele. Ei, seda on võimalik paigaldada ka olemasolevale vihmaveesüsteemile ning meie tootevalikus on neid kõikides enim levinud katuste värvitoonides,“ räägib Kase. „Süsteemi paigalduse hind sõltub vihmaveerennide kogupikkusest ja keerukusest. See tähendab, et läheneme igale kliendile personaalselt ning teeme talle pakkumise tema vajaduste ja soovide järgi.“

Rennikaitse OÜ on paigaldanud rennikaitsesüsteeme üle kümne aasta. Ettevõte valmistab ja paigaldab rennikaitsesüsteeme kliendi vajaduste põhjal: kohapeal mõõdetakse üle katuse serv ja selgitatakse välja materjalikulu, lisaks kontrollitakse üle rennide seisukord, puhastatakse vajaduse korral rennid enne kaitsesüsteemide paigaldust, tehakse vajalikud pisiparandused ja korrigeeritakse kalded. Inimeste või koduloomade liikumisteede kohale soovitab Rennikaitse paigaldada elektrisoojenduse, mis välistab jääpurikate tekke.

Huvi korral helistage telefonil 513 2217 või küsige pakkumist e-kirja teel info@rennikaitse.ee.

Rohkem infot: www.rennikaitse.ee

Rennikaitse eelised:
  • EI UMMISTUSTELE – vabanete lehtedest ja prahist põhjustatud ummistustest rennides
  • EI MÄDANIKULE – vabanete vihmaveerennide ummistusest tekkinud majakahjustustest
  • EI PUTUKATELE – vabanete vihmaveerennide ummistustega seotud putukatest
  • EI HALLITUSELE – vabanete vihmaveerennide ummistusest tekkinud ajakahjustustest
  • EI RONIMISELE – vabanete tüütust ja ohtlikust redeliga askeldamisest rennide puhastamisel
  • EI RAHAKULULE – vabanete rennipuhastusega seotud kulutustest

rennikaitse-139×182-nobleed