terrassidTerrassi ja rõdude klaasimine meie kliimas on väga praktiline, sest nii saab tekitada kodule lisapinna, mis on kaitstud tuule ja sademete eest. Klaasitud ruum aitab hoida soojemana ka ülejäänud maja ning kaitseb õhus lendleva tolmu ja mujalt kostuva müra eest.

Välispindade klaasimine on muutunud aasta-aastalt aina populaarsemaks. Ühelt poolt tingib selle meie karge kliima, kus sageli ei saa ka suveõhtutel õues soojemate riieteta rahulikult istuda. Rääkimata sademetest, tormituultest ja õietolmust, mis tekitab aina enamatele inimestele allergiahoogusid. Teisalt loovad klaasitud ruumid mõnusa valgusküllase toa, avardavad visuaalselt ruumi ning annavad juurde praktilist pinda, kust ei pea ka talveks õuemööblit või jalgrattaid ära viima.

Rõdude ja terrasside klaasiga katmisel on klientidele aina olulisem, et läbipaistvad konstruktsioonid näeksid kenad välja nii väljast kui ka seest vaadates ning oleksid loodud ühtses stiilis terviklahendusena. UniPro, kes on spetsialiseerunud rõdudele, lodžadele ning terrassidele moodsate klaaspiirete ja -seinte ehitamise insenerilahendustele, pakub võtmevalmis teenust. See tähendab, et UniPro on partner, kes projekteerib ja kujundab ühtses kompositsioonis terviklahenduse ning monteerib, paigaldab ja viimistleb materjalid.

UniPro lahendab ruumide klaasimise terviklikult, ühendades alumiiniumist klaaspiirded raamita klaasidega. Selle tulemusena valmib ülikerge, läbipaistev, näiliselt õhkkerge konstruktsioon ning oivalise väljavaate ja suurepärase valgusega rõdu või terrass. Täieliku ohutuse tagamiseks kasutab ettevõte terrasside ja rõdude klaasimisel karastatud tripleksklaasi, mida on peaaegu võimatu lõhkuda. Ja isegi kui see peaks õnnestuma, on tekkinud killud ümmarguste servadega ega tee kellelegi viga.

Klaasimine muudab seni vaid soojal ajal kasutusel olnud ruumi praktiliseks, sest sinna võib rajada puhkekoha, meelelahutusruumi, panipaiga asjade hoidmiseks või mõnusa grillinurga. Alumiiniumprofiilid sobivad ideaalselt suurte pindadega konstruktsioonidele. See on kerge ja samas ka vastupidav materjal, mis ei nõua armeerimist. Värvitud profiil ja eri liiki klaasid võimaldavad luua ruumi mugava õhkkonna.

UniPro spetsialistid on valmis tegema kõik projekteerimistööd, alates disaini ettevalmistusest kuni seinte ja varikatuse kokkupaneku ja konstruktsioonide paigalduseni. Lisaks pakutakse nii garantiijärgset kui ka jooksvat tehnilist teenindust. UniPro meeskonnal on klaasitud rõdude ja terrasside valdkonnas ligi 20-aastane kogemus.

Kui olete mõelnud rõdu või terrassi klaasida, kuid teil on tekkinud küsimusi, võtke meiega julgelt ühendust e-posti aadressil info@unipro.ee, telefonil 5322 2444 või täitke päringuvorm kodulehel www.unipro.ee!

KUJUNDUSES ERALDI:

5 põhjust, miks klaasida rõdu ja terrass:

  1. Ruum on kaitstud tuule, vihma ja tolmu eest. Enam pole vaja muretseda siseviimistlusmaterjalide, mööbli ja teiste esemete pärast.
  2. Ruumis on võimalik hoida aasta ringi õuetemperatuurist kõrgemat temperatuuri. Ventilatsiooniküsimuse saab lahendada kergelt spetsiaalsete usteavade abil.
  3. Soe juurdeehitus soojendab ja tugevdab maja seinu, samuti ennetab ja muudab keerulisemaks kõrvaliste isikute sisenemise majja.
  4. Alumiiniumprofiilid peavad vastu järsule temperatuurimuutusele, neid ei mõjuta korrosioon ja nad ei karda niiskust. Alumiiniumist ja klaasist terrassiseinad kestavad aastakümneid, vajamata erihooldust!
  1. Lai värvi- ja klaasivalik võimaldab luua ainulaadse klaasitud rõdu või terrassi, kasutades näiteks läbipaistvat, toonitud või vitraažklaasi.