puitLõuna-Eesti 26 puidu- ja mööblitootjat koondav Kagu-Eesti Puiduklaster pakub kodumaist kvaliteetset mööblit elutuppa, kööki, magamistuppa, lasteaeda ja õue.

„Kuigi klastri liikmesettevõtete peamised tegevusvaldkonnad on puidu töötlemine ning mööbli ja mööblikomponentide tootmine, oleme avatud koostööle teiste klastrite, erialaliitude ja ettevõtetega. Meie siht on valmistada mööblit loodussäästlikult vähemate jääkidega ja kasutada võimalikult palju kohalikku materjali. See peaks olema igale inimesele üha olulisem, et koju ostetava mööbli teekond oleks võimalikult lühike ja kvaliteet selline, et kestaks aastaid,“ tutvustab klastri tegevjuht Hille Lillemägi.

Kagu-Eesti Puiduklastri ettevõtetes töötab kokku ligi 700 inimest. Puiduklastri koostööpartner on Võrumaa Arenduskeskus ja tegevust toetab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

Hoiame üksteist ja anname tööd maapiirkonna inimestele! Siia kuhugi EU reg arengu logo

www.puiduklaster.ee

Rõõmsa lastetoa sisustab Võru Empak

Lõuna-Eesti tootjad pakuvad toredaid lastetooteid nii kodudesse kui ka lasteaedadesse. 1991. aastal loodud Võru Empaki AS on ettevõte, mis põhineb kodumaisel kapitalil ja kellel on pikaajaline kogemus pehmemööbli tootmises. Ettevõtte toodangu on võtnud väga hästi vastu nii kohalikud kui ka teiste riikide kliendid.

Võru Empak pakub hetkel rohkem kui 50 pehmemööbli toodet, mis on loodud hoole ja armastusega. Nende valmistamisel kasutatakse enam kui 300 eri kangast ja 16 nahatooni. Koostöös teiste mööblitootjatega on sisustatud hotelle nii Põhjamaades, Saksamaal ja Inglismaal kui ka Saudi-Araabias. Samas võib leida Empaki diivaneid, nurgadiivaneid ja tugitoole paljudest Eesti kodudest.

Lastetoa jaoks toodab Võru Empak vahvaid kahekohalisi diivaneid ja tugitoole, mis on valmistatud oksavabast, kuivast ja kodumaisest okaspuidust, kasevineerist, naturaal- ja kunstnahast. Diivani tagakülg on viimistletud ja seda saab paigutada keset tuba.

Samuti koguvad pere pisemate hulgas populaarsust vahvad vineerist laste lemmikute Lotte ja Brunoga mänguasjakastid, mida saab laduda üksteise peale. Kastide mõõdud on 35 × 35 × 40 cm ja kaal 4,5 kg.

Võru Empak – ilus diivan igasse kodusse!

www.puiduklaster.ee

 

Lasse Mööblipood pakub klassikalist täispuitmööblit otse tootjalt

27-aastase ajalooga Võrumaa mööblitootmise ettevõte Lasva Liimpuidu AS toodab põhiliselt liimpuitplaate ja mööblikomponente ning valmistab ja müüb klassikalist täispuitmööblit Lasse Mööblipoe nime all.

Mööbli sobitamisel interjööriga arvestatakse kliendi soove toonide kombineerimisel ja pakutakse ka viimistlemata mööblit. Näiteks valmistatakse mööblikomplekte Monaco ja Vanamo, mida saab tellida erineva viimistlusega. Nii meil kui ka Inglismaal on populaarne klassikalises iiri-inglise stiilis Shannoni mööbel. Need komplektid sobivad väga hästi puitmajja.

Valikus on ka modernsema joonega mööbel, lastetuppa ja noortele sobib olemuselt soe ja pehme männimööbel. Männipuidu puhul kasutab Lasva Liimpuidu AS näiteks Nova seerial UV-materjale, mis hoiavad oksakohad ja puidu tooni kolletumise kaua värskena. Timo seerial kasutatakse vesivaha viimistlust.

Lasva Liimpuidu AS peab oluliseks ausa metsamajanduse põhimõtteid, kasutades täispuidust toodete valmistamisel FSC sertifikaadiga puitmaterjali. Tugevama konstruktsiooni saamiseks kasutatakse sahtlitel kalasabatappi ja suur osa mööblist tehakse monteerituna.

Lasse Mööblipoe e-poest leiate suure valiku eri mõõtude ja disainiga männipuust narisid. Nari redeli võib paigutada paremale või vasakule ning nari alla saab tellida lisaks praktilise voodikasti. Soovi korral võib tellida juurde ka lisa turvakülje. Narid on valmistatud männipuidust ja viimistletud valge UV-lakiga. Suuremate ostude eest tasumiseks saab kasutada mõistliku lisatasu eest järelmaksuvõimalust.

Lasse Mööblipoest leiate kaunist käsitööna valminud Võrumaa mööblit!

www.lasse.ee

Loov Interjöör leiab lahenduse ka kõige pöörasematele ideedele!

Loov Interjöör valmistab eritellimusmööblit ja sisustusdetaile, kombineerides neis põnevalt epoksiidvaiku ja puitu ning andes seeläbi elu vanadele ja pehkinud puitdetailidele. Soovi korral valmistatakse tooteid ka kliendi puidust.

Nii saab tellida unikaalse laua, riiuli ja kapi kuni epoksiidiga kaetud dušialuseni, köögitasapinna ja seinapaneelini, sest Loov Interjöör leiab ka kõige pöörasematele ideedele lahenduse! Ettevõte esindab ResinPro epoksiidvaike, pigmente ja lisatarvikuid Baltikumis ja Soomes. Pakutavate vaikude valikust leiab sobiva pindade katmiseks välitingimustesse, valamistöödeks kuni 10 cm paksustele kihtidele, laudade ja töötasapindade pealispinna renoveerimiseks ning epopõrandate tegemiseks. Suur valik tooteid on ka kunstnikele ja nikerdajatele!

Epomööbel on eriline tänu oma kordumatusele. Sellega töödeldud mööblile annavad iseloomu kasutatud puit ja sellega kokku sobitatud epovaik, millele on antud sobiv toon ja muster. Toodete vastupidavus võimaldab kasutada neid avaliku ruumi sisustamiseks, andes mööblile ruumis täiesti kordumatu ilme.

Dekoratiivne epoksiidvaik ja kodune puit on ainulaadse mööbli parim kooslus!

www.loovinterjoor.eu