Funrendi toodetega õnnestub iga üritus!

Funrent OÜ rendib eri sündmuste ning suuremate ja pisemate pidude jaoks vajalikku inventari. Kas teadsite, et ühekordseks sündmuseks on võimalik rentida lisaks telkidele ja mööblile ka laudlinu ja lauanõusid, grille ja vokkpanne, seltskonnamänge, LED-valgustusega mööblit, põrandaid, soojendeid jpm, mis on ühe korraliku peo õnnestumiseks vajalik?

„Paljud inimesed ei oska ette kujutadagi, kui suur valik tooteid on meil ühekordseks sündmuseks pakkuda! Lauanõude ja laudlinade laenutus sisaldab ka hilisemat pesu, mis on kliendi jaoks suur eelis ja mugavus,“ ütleb Funrendi turundusjuht Rigden Aunapuu. Ta lisab, et tooteid saab rentida ka väikestes kogustes, sest suurte ürituste korraldajate kõrval on ka eraisikud väga olulised kliendid.

Funrendi eesmärk on pakkuda kvaliteetseid ja soodsa hinnaga renditooteid ning kliendisõbralikku teenindust. Selleks pakutakse võimalust saada kõik peoks või muuks koosviibimiseks vajalik mugavalt ja lihtsalt ühe teenusepakkuja juurest. Renditooted on nüüdisaegsed ja valik täieneb pidevalt. „Eesmärk on, et klient saaks kõik soovitu ühest kohast ega peaks ürituse jaoks vajaliku inventari saamiseks eri rendifirmade poole pöörduma,“ sõnab Aunapuu.

Toodetele on võimalik järele tulla Funrendi Tartu ja Tallinna esindustesse, mis asuvad logistiliselt väga heas kohas ning kuhu on kerge ligi pääseda nii auto, ühistranspordi kui ka suure veokiga. Tallinnas asub Funrent aadressil Betooni 14a ja Tartus Vinkli 2. Lisaks pakub Funrent transpordi- ja paigaldusteenust üle Eesti tööpäevadel, nädalavahetustel ja riigipühadel. Väärtustades iga klienti, on Funrendi sõbralik meeskond valmis aitama kõikide töödega, millega vähegi võimalik! Samuti on võimalus rentida kohapealt haagis, millega saab vajalikud tarbed ise mugavalt peopaika viia. Kui klient avaldab soovi kasutada Funrendi haagist, komplekteeritakse renditud tooted varakult kärule ning asjadele järele tulles võidab klient nii rahas kui ka ajas!

Funrent on kasvanud turu juhtivaks ürituste renditoodete pakkujaks. Ettevõttel on ligi 16-aastane kogemus aiapidude, messide, sünnipäevade, vastuvõttude, kontsertide, festivalide, ettevõtete talve- ja suvepäevade ning tooteesitluste korraldamiseks vajaliku inventari rentimisega. Funrendist renditooteid tellida on imelihtne: esita tellimus kodulehe kaudu või võta otse ühendust. Pärast hinnapakkumise kinnitamist võtab logistik ühendust ja vajaduse korral tuuakse inventar päev varem lisatasuta kohale, et kliendil oleks piisavalt aega renditoodete paika sättimiseks. Maksta saab ülekandega, arve alusel või kohapeal kaardimaksega ja sularahas.