Kuidas säästa raha kaubaveologistikas, kaotamata samas tarnekvaliteedis?

Eesti kaubaveoturul tegutseb palju veoettevõtteid, kes toimetavad iga päev kaupu nii äriettevõtetele kui ka eratarbijatele. On ka ettevõtjaid, kes eelistavad kasutada oma ettevõtte autoparki, et viia toodetud või müüdud kaubad klientidele kohale.

Hea ja usaldusväärse transpordipartneri valikul on oluline, et vedaja tunneb klienti ja tema vajadusi. Kliendi vajadused võivad ajas muutuda ja seetõttu on oluline, et ka vedaja suudab uute oludega kiiresti kohaneda. Professionaalne vedaja suudab analüüsida kliendi heaks tema olemasoleva transpordilahenduse kuluefektiivsust ja pakub vajaduse korral alternatiivseid lahendusi.

Professionaalsuse ja usaldusväärsuse poolest tõuseb veoettevõtete hulgast kindlasti esile OSC Transport, kelle puhul on oluline järgmine:

  • põhifookus on suunatud B2B (ingl business-to-business) klientidele
  • Eesti-sisene transport igal tööpäeval
  • personaalne klienditeenindus ja paindlikkus
  • kogu transpordi eest vastutab asjatundja
  • kodumaine ettevõte
  • pikaajaline kogemus Eesti turul
  • kiirkulleri võimalus Tallinna piires
  • mugav tellimiskeskkond

Soovi korral aitab OSC Transport analüüsida, kas ja kuidas on kliendil võimalik optimeerida transpordikulusid. Loomulikult vastutab ettevõte ka selle eest, et transport sujuks ladusalt. Selleks et klient saaks keskenduda samal ajal oma põhitegevusele ehk kauba turustamisele.

Eelmise ja jätkuva aasta näitel on väga oluline, et kaubad ei jääks turul toppama suurenenud pakisaadetiste mahu taha. Kaubad peavad jõudma äripartnerini lubatud aja jooksul ja seda saab pakkuda kõige paremini ettevõte, kes on keskendunud peamiselt B2B suunale ning hindab koostöös personaalsust ja paindlikkust. Tekkinud probleemid peavad leidma lahenduse võimalikult kiirelt. OSC Transport julgeb seda kõike lubada, sest nende selja taga on 20 aastat kogemust ja sellest 15 aastat OSC kaubamärgi all.

OSC Transport on kodumaine ettevõte, kes tagab transpordi üle Eesti igal tööpäeval. Kaubad toimetatakse järgmiseks tööpäevaks kohale ka kõige kiiremal ajal ja aidatakse eriolukorraski, kui vähegi võimalik. Möödunud aastal viis OSC Transport kohale üle poole miljoni saadetise. Veeti nii pakke kui ka aluseid, keskendudes osakoormatele, kuid võimaluse korral leiab ettevõte lahendused ka muudele vedudele.