Enam kui 20 aastat on Zone kaubamärgi all pakutav veebimajutusteenus olnud tänu kümnete tuhandete klientide usaldusele Eestis eelistatuim. Kuulates oma klienti ja võttes arvesse tema soove, pakume parimaid teenusepakette, mis on moodsaimate serverite töökindlusele, kiirusele ja turvalisusele toetudes oma valdkonnas julgelt eeskujuks ja teerajajaks.

Zone veebimajutus- ehk virtuaalserveriteenus koosneb kolmest eri hinna, mahu ja võimalustega põhipaketist, mis on koostatud meie klientide tüüpvajaduste alusel. Ehkki ka kõige odavama kuumaksega pakett on turul pakutavaga võrreldes üks võimalusterohkeim, saad vajaduse korral vahetada olemasoleva paketi alati järgmise ja veelgi enamat võimaldava paketi vastu.

Kõikide veebimajutuspakettidega kaasneb kiire, nüüdisaegne ja kasutajasõbralik veebimeil ning pilveteenus, mis võimaldab faile hoiustada ja jagada. Lisaks saad valida kümnete populaarseimate sisuhaldusrakenduste vahel, tänu millele saad teha oma kodulehe kogu maailmale nähtavaks kasvõi mõne minuti jooksul pärast Zone teenustega liitumist.

Zones ei pea muretsema oma postkasti täissaamise pärast. Ja isegi kui kõige soodsama paketiga kaasnev mahukas postkast hakkab üle ääre ajama, saad muuta oma postkasti vaid mõne klikiga soodsa kuumaksega Premiumi või Ultimate’i postkastiks, mille mahud on ulmelised – vastavalt 50 ja 100 GB. Nii nagu e-postile, saad väga kasutajasõbraliku Minu Zone teenuste haldusliidese kaudu lisada mahtu juurde ka ZoneCloudi pilveteenusele ja seadistada teenuse muid parameetreid oma äranägemise järgi.

Zone on paindlik. Oletame, et sul on lähenemas suurem kampaania, mis nõuab sinu veebilehelt rohkem ressurssi suurema arvu külaliste teenindamiseks. Kuna meil on pikaajaline kogemus paljude veebirakenduste ja kampaaniatega, oskame hinnata sinu veebilehele tekkivat koormust ja võimalikke pudelikaelu, soovitada kiire ülevaatuse järel sobiliku võimsusega serverit ja olla ühtlasi abiks veebirakenduse peenhäälestamisel.

See tähendab üldjuhul seda, et me tõstame sinu veebilehe kampaania ajaks ülikiiresse privaatserverisse, mis tuleb hõlpsalt toime mistahes koormusega. Kui kampaania on lõppenud, liigutame veebilehe tagasi varasemasse veebimajutuspaketti. Meie teenuste kasutamisel hätta jäädes saad alati igakülgset abi klienditoelt, kes on maailma kõige sõbralikum, abivalmim ja professionaalsem.

Meile on oluline, et sinu koduleht oleks kiiresti kättesaadav igas maailma otsas. Selle nimel oleme laiendanud oma serveriparki peale Tallinna ka Helsingi ja Amsterdami andmekeskustesse. Hajutatus tähendab muuhulgas sedagi, et serverite üliharvad „maasolekud“ jäävad lõppkasutajatele üldiselt märkamatuks. Oleme aastate jooksul investeerinud infrastruktuuri nüüdisaegsena hoidmisse miljoneid eurosid ja see suund jätkub.

Ja kuigi raud uueneb pidevalt, ei toida me oma serveriparki uuendades vanametalli kokkuostjaid. Oma elutsükli läbinud serverid ei pruugi küll enam vastata meie klientide ootustele, kuid sellegipoolest on tegu võimekate seadmetega, mis jõuavad annetustena uuele ringile haridusasutuste ja kutsehariduskeskuste noorte teenistusse.

Tule ja tutvu: www.zone.ee