Ametirõivas peab tagama kasutajale suurepärase kandmismugavuse ja olema ettevõttele hea visiitkaart. Seetõttu on tähtis, et tööriided oleksid disainitud ja õmmeldud kandja mõõtude järgi.

„Üha enam rõhutatakse ametirõivaste valikul nende mugavust ja istuvust, mis tähendab, et hulgiostud välismaalt hakkavad tasapisi ajale jalgu jääma – tarvis on silmale ilusat ja töötajale hästiistuvat ametirõivast. Tööriiete valikul tuleb seega arvestada töö iseloomuga, mõelda hoolikalt läbi ametirõiva mudel ja valida sobilikud kangad. Selle kõigega aitab kliente meie disainer,“ ütleb peamiselt teenindussektori ettevõtetele ametirõivaid valmistava Maidiga OÜ müügijuht Kati Raap.

Ta lisab, et Maidiga põhiline eelis ongi individuaalne lähenemine. Tänu sellele saab klient just neile omase ametirõiva, mida uhkusega kanda. „Kuna meil on enda tootmishoone, oleme üsna paindlikud näiteks koguste puhul. Lisaks oleme kliendile alati lähedal ja nende jaoks olemas, kuna nii meie tootmine kui ka kontor asuvad Tallinna kesklinna lähistel. Ametirõivaste tootmisel on meie eesmärk teha kliendi elu lihtsamaks, aidates luua suurepäraseid, mugavaid, kergesti hooldatavaid ja igapäevasele töökoormusele vastupidavaid rõivaid.“

ametirõivas

Tänu ligi 30-aastasele tootmiskogemusele pakub Maidiga töörõivaid väga laias valikus. Peamiselt keskendutakse ametirõivaste puhul kergete rõivaste tootmisele nagu jakid, triiksärgid, pluusid, püksid, kleidid, põlled, tuunikad, peakatted jms. Kõik tooted valmistatakse iga kliendi visuaalset identiteeti, soove ja vajadusi silmas pidades, seega saab kangaid ja disainielemente kombineerides luua väga omanäolisi komplekte. Maidiga klientide hulka kuuluvad hotellid, restoranid, transpordifirmad, kliinikumid, kauplused, ilusalongid, spaad, kohvikud jpt.

Kuidas uusi töörõivaid tellida?

Töörõivaste tellimise protsess sõltub sellest, millisest punktist kliendiga alustatakse. „Alustuseks tuleks võtta meiega ühendust ja kirjeldada oma soove. Kui kliendil on juba väljatöötatud ametirõivad, millega nad on rahul, ja nad vajavad lihtsalt uut valmistajat või väiksemaid muudatusi, siis teekond hinnapakkumiseni ei ole kuigi pikk,“ kirjeldab Raap.

Kui klient soovib aga midagi täiesti uut, siis on abiks Maidiga disainer, kes tutvustab võimalikke lõikeid ja kangaid, ning koostöös kliendiga jõutakse lõpplahenduseni. Järgneb hinnapakkumine ja selle sobimisel saab kliendiga täpsustada juba rõivaste suuruseid. Edasi tarnib ja toodab Maidiga kangad ja aksessuaarid.

Pereettevõte Maidiga alustas tegevust 1992. aastal. Ametirõivaste tootmisel pakutakse klientidele toodete täielikku ettevalmistust ning ettevõte organiseerib ja kontrollib ka tootmist. Lisaks kuulub Maidigale Ewaldi kaubamärk, mille all toodetakse meeste päevasärke.

Pakkumise saamiseks võta meiega ühendust. Leiame teie ettevõttele parima lahenduse!

Kati Raap

tel 5682 2212, 667 6015

kati@ewald.ee

www.maidiga.ee